verze pro tisk

Jak vrátit zboží?

Vrácení zboží do 14 dnů

Může se stát, že vám doručené zboží z nějakého důvodu nevyhovuje.

Máte právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Při odstoupení od kupní smlouvy nás prosím kontaktujte nejlépe e-mailem nebo písemně a uveďte číslo faktury od dodaného zboží.

Zboží musí být ve vhodném, respektive v původním (pokud to jeho charakter nevylučuje) nepoškozeném obalu (za poškození se nepovažuje jeho znehodnocení způsobené běžným vybalením).

Zboží nesmí být nijak poškozené - zásilka musí být kompletní, tak jak jste ji převzal, tak musí být zaslána i zpět vč. příslušenství.

Doporučujeme zboží zasílat prostřednictvím přepravní společnosti nebo pošty, nijak neručíme za ztrátu nebo poškození při cestě k nám. Zboží nesmí být zasíláno zpět na dobírku, takto zaslané zboží nebude z naší strany přijato!

Při splnění všech určených podmínek o vrácení zboží Vám zdarma zašleme peníze za zboží zpět převodem na Váš bankovní účet nebo složenkou na Vaši adresu (v tomto případě odečítáme manipulační poplatek 30,- Kč).

Prodávající je oprávněn dle § 53 občanského zákoníku odečíst z kupní ceny zboží, kterou musí kupujícímu uhradit zpět, náklady vynaložené na přepravu/zaslání/ zboží. Při nesplnění podmínek o vrácení zboží nebudeme akceptovat odstoupení od kupní smlouvy a zboží Vám zašleme zpět na Vaše náklady.

[Nahoru ↑]